بخارشوی H2O Mop X5 H۲O Mop X۵

رضایت خرید : 100 %
تعداد نظرات کاربران ( 6 )

ناموجود
متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست. می‌توانید از محصولات مشابه این کالا در فروشگاه دیدن نمایید
ویژگی های محصول
 • رنگبندی :   
  سبز فسفری
 • نوع :   
  بخارشو
 • اصالت کالا :   
  اورجینال
 • سازنده :   
  چین درجه یک

بخارشوی H۲O Mop X۵

بخارشوی H۲O Mop X۵ با طراحی جدید، زیبا و سبک خود توانسته است نسل پیش از خود را پشت سر بگذارد و در جهت رفاه و آسایش و بهداشت خانواده ها خدمت رسانی نماید.

 بخارشوی H۲O Mop X۵ همانند هر بخارشوی دیگری با تبدیل آب به بخار داغ و پر فشار؛ نه تنها تمام سطوح را تمیز و پاک می کند بلکه تمامی میکروب ها و آلودگی ها را نیز با دمای بالای بخار آب از بین برده و به خوبی به ضدعفونی سطوح می پردازد بدون نیاز به کوچکترین و کمترین میزان مواد شوینده شیمیایی و یا حساسیت زا. این یکی از بهترین روش های زدودن میکروب از وسایل و لوازم خانگی می باشد.

 

سَری های کاربردی و قابل تعویض بخارشوی H۲O Mop X۵ می تواند به راحتی دسترسی به سطوح مختلف از هر جنسی را میسر سازد. اعم از چوب خوب واکس خورده، سرامیک، کاشی، شیرآلات، شیشه، فلز، فرش، سنگ، لمینیت و بسیاری سطوح دیگر.

 

حوله هایی از جنس میکروفیبر بهترین خاصیت جذب آب و مواد را به خود دارند، در بخارشوی H۲O Mop X۵ ، این الیاف به صورت حوله ای با پرزهای بلند تعبیه شده اند تا به خوبی بخار آب و کثیفی ها را جذب کرده و بلافاصله سطح را به خوبی خشک نمایند.

دوستان عزیز دقت فرمایید کارتن محصول مشکل دارد اما محصول اکبند می باشد

بخار آب خارج شده از دستگاه با قابلیت تنظیم بر روی ۴ حالت، ( کم، متوسط، داغ و داغ با اسپری ) به دلیل داغی زیاد بلافاصله پس از خروج از دستگاه و جدا کردن آلودگی ها از سطوح، سریعاً بخار شده و هیچ ردی از خود به جای نمی گذارد و همچنین الیاف حوله ای سر کف شو می تواند به راحتی کمترین مقدار خیسی باقیمانده از بخار کف شو را خشک کرده و کار را به پایان برساند.

یکی از ویژگی های طراحی ویژه بخارشوی H۲O Mop X۵ ، شکل ظاهری آن است که علاوه بر سبک بودن دستگاه به حمل راحت آن کمک می نماید. طول سیم به قدری بلند است که می توانید آن را دورتا دور خانه بکشید و استفاده نمایید.

 وجود خرطومی مجزا برای سری شیشه، برس های سابنده، سری مخصوص بخار دادن به البسه و مبلمان و پرده و … از دیگر امکانات بخارشوی H۲O Mop X۵ می باشد که به قسمت مخزن قابل تفکیک از دسته دستگاه متصل شده و ۵ کار را در یک وسیله ساده و سبک برایتان میسر می نماید.


مخزن آب دستگاه به خوبی نمایان و قابل مشاهده است و شما می توانید از خالی شدن آب درون دستگاه آگاه شوید.

دریچه ورود آب به مخزن نیز شرایط ساده و بسیار آسانی دارد.

دوستان عزیز دقت فرمایید کارتن محصول مشکل دارد اما محصول اکبند می باشد

ویژگی های بخارشوی H۲O Mop X۵  :

– ۱۳۰۰ وات
– حجم مخزن دستگاه ۴۰۰ میلی لیتر می باشد
– وزن دستگاه با مخزن پر آب، حدود ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم
– دسته دستگاه جدا می شود تا جای کمتری را اشغال کند

– قابلیت تنظیم دمای بخار خارج شده از دستگاه بر روی ۴ حالت کم ، متوسط و زیاد و همچنین زیاد همراه با اسپری
– سری مخصوص لاستیکی به همراه حوله ویژه پاک کردن شیشه
– قاب لغزان برای تمیز کردن لکه ها از روی فرش و موکت
– سری مخصوص به همراه دو برس برای سابیدن جرم های سخت از سطوح
– حوله مخصوص زدودن گرد و غبار به همراه بخار
– حوله مخصوص برای بخار دادن به البسه و مبلمان و پرده ها برای از بین بردن چین و چروک و بو
– سری سه گوش کف شو برای دسترسی آسان به همه زوایا و گوشه و کنارها به همراه حوله چسبدار

بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵ همانند هر بخارشوی دیگری با تبدیل آب به بخار داغ و پر فشار ، نه تنها تمام سطوح را تمیز و پاک می کند بلکه تمامی میکروب ها و آلودگی ها را نیز با دمای بالای بخار آب از بین برده و به خوبی به ضدعفونی سطوح می پردازد بدون نیاز به کوچکترین و کمترین میزان مواد شوینده شیمیایی و یا حساسیت زا. این یکی از بهترین روش های زدودن میکروب از وسایل و لوازم خانگی می باشد.

سری های کاربردی و قابل تعویض بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵ می تواند به راحتی دسترسی به سطوح مختلف از هر جنسی اعم از چوب خوب واکس خورده ، سرامیک ، کاشی ، شیرآلات ، شیشه ، فلز ، فرش ، سنگ ، لمینیت و بسیاری سطوح دیگر را میسر سازد. حوله هایی از جنس میکروفیبر که بهترین خاصیت جذب آب و مواد را به خود دارند، در بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵ بکار برده می شوند. این الیاف به صورت حوله ای با پرزهای بلند تعبیه شده اند تا به خوبی بخار آب و کثیفی ها را جذب کرده و بلافاصله سطح را به خوبی خشک نمایند.

بخار آب خارج شده از دستگاه با قابلیت تنظیم بر روی ۴ حالت ( کم ، متوسط ، داغ و داغ با اسپری ) به دلیل داغی زیاد بلافاصله پس از خروج از دستگاه و جدا کردن آلودگی ها از سطوح ، سریعاً بخار شده و هیچ ردی از خود به جای نمی گذارد و همچنین الیاف حوله ای سر کف شو می تواند به راحتی کمترین مقدار خیسی باقیمانده از بخار کف شو را خشک کرده و کار را به پایان برساند. یکی از ویژگی های طراحی ویژه بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵ ، شکل ظاهری آن است که علاوه بر سبک بودن دستگاه به حمل راحت آن کمک می نماید. طول سیم به قدری بلند است که می توانید آن را دور تا دور خانه بکشید و استفاده نمایید.

دوستان عزیز دقت فرمایید کارتن محصول مشکل دارد اما محصول اکبند می باشد

وجود خرطومی مجزا برای سری شیشه ، برس های سابنده ، سری مخصوص بخار دادن به البسه و مبلمان و پرده و … از دیگر امکانات بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵ می باشد که به قسمت مخزن قابل تفکیک از دسته دستگاه متصل شده و ۵ کار را در یک وسیله ساده و سبک برایتان میسر می نماید. مخزن آب دستگاه به خوبی نمایان و قابل مشاهده است و شما می توانید از خالی شدن آب درون دستگاه آگاه شوید. دریچه ورود آب به مخزن نیز شرایط ساده و بسیار آسانی دارد.

فیلم بخارشو H۲o Mop X۵

ویژگیهای بخارشو هاش ۲ او ماپ H۲O Mop X۵

 • ۱۳۰۰ وات

 • حجم مخزن دستگاه ۴۰۰ میلی لیتر

 • طول سیم دستگاه ۷ متر

 • وزن دستگاه با مخزن پر از آب ، حدود ۲ کیلو و ۲۰۰ گرم

 • قابلیت جدا شدن دسته دستگاه جهت اشغال جای کمتر

 • قابلیت تنظیم دمای بخار خارج شده از دستگاه بر روی ۴ حالت کم ، متوسط و زیاد و همچنین زیاد همراه با اسپری

 • سری مخصوص لاستیکی به همراه حوله ویژه پاک کردن شیشه

 • قاب لغزان برای تمیز کردن لکه ها از روی فرش و موکت

 • سری مخصوص به همراه دو برس برای سابیدن جرم های سخت از سطوح

 • حوله مخصوص زدودن گرد و غبار به همراه بخار

 • حوله مخصوص برای بخار دادن به البسه و مبلمان و پرده ها برای از بین بردن چین و چروک و بو

 • سری سه گوش کف شو برای دسترسی آسان به همه زوایا و گوشه و کنارها به همراه حوله چسبدار

 

Floor Mop – In seconds ۱۳۰۰ Watts provides super hot lab-tested steam to loosen dirt and grime while the microfiber lifts and locks the mess in.  Steam set high for laminate and marble.  Steam set in between for tile, grout and ceramic.  Steam set low for sealed wood and delicate surfaces.

Carpet Cleaner – The H۲O X۵™ carpet glider lets you easily remove stains plus it helps spot refresh and spot deodorize your rugs.  You’ll never have to rent a carpet cleaner again

Hand-Held Steamer – Click two simple buttons and your H۲O X۵™ steamer transforms into the perfect hand-held steamer.   It comes with the Jet Nozzle, Nylon Brush and Wire Brush.  Now you have GREEN Cleaning steam in the palm of your hand to help remove the stink from your sink, blast off caked on gunk in tight spaces, and even steam away bathroom messes you never want to touch

Window, Mirror and Glass Cleaner – Attach the extra long extension hose and specially designed squeegee head to clean windows, glass and mirrors without leaving annoying streaks and smears. There is also a dusting wand to help eliminate dust nightmares on blinds, banisters and furniture

Garment Steamer – No more ironing, the included H۲O X۵™ garment bonnet is a great time saver.  Chemical free steam relaxes the fabric so wrinkles virtually disappear.  It also helps remove stains and body odors.

 

 

 

 

 

مشخصات محصول

بخارشوی H2O Mop X5

مشخصات کلی

 • رنگبندی
  سبز فسفری
 • نوع
  بخارشو

اصالت کالا

 • اصالت کالا
  اورجینال

ساخت کشور

 • سازنده
  چین درجه یک

امتیاز کاربران به :

بخارشوی H2O Mop X5

دیگران را با نوشتن نظرات خود، برای انتخاب این محصول راهنمایی کنید.

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید:

نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید .

به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

هرگونه نقد و نظر در خصوص سایت قرن21‌، خدمات و درخواست کالا را با ایمیل info@c_21.ir در میان بگذارید .

شما هم می‌توانید در مورد این کالا نظر بدهید.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را قبلا از قرن21‌خریده باشید، نظر شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.

نظرات کاربران

محصولات مرتبط      

بازگشت به بالا
مقایسه 0 کالا